Facebook Posts

Vadovauti žmonėms – tai rodyti drąsą, kuri verčia juos elgtis teisingai (John Calvin Maxwell).
Sveikiname visus BOSS'us ir BOSS'es su BOSO diena!
... See MoreSee Less

Vadovauti žmonėms – tai rodyti drąsą, kuri verčia juos elgtis teisingai (John Calvin Maxwell).
Sveikiname visus BOSSus ir BOSSes su BOSO diena!

4 weeks ago

Stašaitis & Partners advokatų kontora

Privatumo politika ... See MoreSee Less

Advokatų kontora Stašaitis & Partners dalinasi geromis žiniomis, kad po advokatų kontoros Stašaitis & Partners pateiktos pretenzijos draudimo bendrovė išmokėjo 15 000 Eur draudimo išmoką kontoros Klientui, vietoje prieš tai išmokėtų 350 Eur.
Norime priminti, kad atsitikus draudiminiam įvykiui ir kreipiantis dėl draudimo išmokos itin svarbu žinoti savo teises bei pareigas, kurias jums suteikia draudimo sutartis. Advokatų kontoros Stašaitis & Partners komanda visuomet pasiruošusi jums padėti įvertinti jūsų pasirašytos draudimo sutarties sąlygas bei suteikti teisines konsultacijas susijusias su draudiminiu įvykiu.
... See MoreSee Less

Advokatų kontora Stašaitis & Partners  dalinasi geromis žiniomis, kad  po advokatų kontoros Stašaitis & Partners pateiktos pretenzijos draudimo bendrovė išmokėjo 15 000 Eur draudimo išmoką kontoros Klientui, vietoje prieš tai išmokėtų 350 Eur.
Norime priminti, kad atsitikus draudiminiam įvykiui ir kreipiantis  dėl draudimo išmokos itin svarbu žinoti savo teises bei pareigas, kurias jums suteikia draudimo sutartis. Advokatų kontoros Stašaitis & Partners komanda visuomet pasiruošusi jums padėti įvertinti jūsų pasirašytos draudimo sutarties sąlygas bei suteikti teisines konsultacijas susijusias su draudiminiu įvykiu.
Ikelti daugiau